Datum objave: 31. Ožujak 2012

Šibenik izgubio od Splita 2:0, šanse za opstanak u ligi minimalne

Nogometaši Šibenika nisu se pokazali u najboljem svjetlu u večerašnjoj utakmici protiv Splita u Splitu izgubivši s 2:0.Utakmica je počela nakon minute šutnje u sjećanje na Hrvoja Čustića, nesretnog preminulog igrača Zadra koji je umro prije četiri godine, nakon što mu je pozlilo na utakmici sa Cibalijom. U prvom poluvremenu šanse su imale jedna i druga momčad, ali je Split ipak bio bolji i u 28. minuti poveo golom Vidića. U drugom poluvremenu Šibenčani su bili slabi, a domaćini su kontrolirali igru. Na 2:0 povisio je Vitajić u 86. minuti. Na tribinama se skupilo tristotinjak navijača, među kojima je bilo i tridesetak Funcuta koji su zdušno navijali z asvoj klub.

Nakon ovog poraza Šibenčani imaju samo teoretsku šansu za opstanak u 1. Hrvatskoj nogometnoj ligi.