Na Regionalnom prvenstvu Hrvatske za početnike PK Šibenik u konkurenciji 140 plivačica i plivača iz 10 dalmatinskih klubova osvojio četiri pojedinačne i dvije štafetne medalje. Najbolje rezultate postigao je Roko Milošević s tri sovojena odličja: zlato na 50m leptir, te broncu na 50m slobodno i 50m leđno. U ženskoj konkurenciji Laura Ljepava je osvojila srebro na 50m leptir, a ženska štafeta PK Šibenik”, Laura Ljepava, Tereza Labaš, Anuška Rogulj i Rita Stipaničev. osvojila je brončane medalje na 4x50m slobodno i 4x50m mješovito.