Ivano Ilić, hrvač Hrvačkog kluba „Šibenik” osvojio je titulu viceprvak Hrvatske u hrvanju slobodnim stilom na Prvenstvu Hrvatske za uzraste U20 i U15, na kojem je nastupilo više od 120 hrvača iz 15 klubova. Hrvački klub „Šibenik” predstavljala su dva hrvača – Ivano Ilić i Stipe Čilaš. Stipe Čilaš unatoč dobrim borbama nije uspio osvojiti medalju, dok je Ivano Ilić osvojio srebrnu medalju i tako postao viceprvak Hrvatske u slobodnom stilu. Ivanu je to, uz broncu u grčko-rimskom stilu, drugo državno odličje osvojeno ove godine. Na Prvenstvu Hrvatske titulu prvaka Hrvatske u slobodnom stil u kategoriji U20 osvojio je šibenski hrvača Marko Klarić, koji nastupa za HK „Sesvetski Kraljevac”.