Rogoznički sportski ribolovci, članovi ŠRD „Gof” i polaznici klupske škole ribolova, podmladak jednog od najuspješnijih sportskih ribolovnih društava Dalmacije, očistili su podmorje rogozničke vale od smeća, otpada i naplavina. Rogoznica, najljepše malo misto Šibenskog primorja zahvaljujući svojim ribolovcima, ulazi u ljeto i turističku sezonu čista i uredna.