Datum objave: 22. Studeni 2023

PLIVANJE / Šibenski plivač Josip Silov na međunarodnom mitingu u Zadru popravio osobni rekord na 200 m prsno za 8 sekundi. Odlični su bili Niko Silov i Ante Paladin.

Josip Silov iz PK „Šibenik” osvojio je na Međunarodnom mitingu sv. Krševanu Zadru u konkurenciji 500 natjecatelja iz Hrvatske, Slovenije i Bosne i Hercegovine brončanu medalju na 200 m prsno, a u finalnoj je utrci poboljšao svoj osobni rekord za čak 8 sekundi i podigao na 2:40,76. Josip je osvojio i srebrnu u disciplini 100 m leđno. Na mitingu u Zadru odlično su plivali Niko Silov i Ante Paladin. Niko Silov je osvojio srebro u disciplini 50 slobodno, Ante Paldin je konkurenciji plivača 2012. godišta u disciplini 100 mješovito osvojio broncu.

Iz kategorije: Vijesti