Sidebar Menu

Datum objave: 28. Prosinac 2019

DOK SPAVATE / Dok spavate i snivate snove svoje, Šibenik nam sja kao zvijezda na nebu, taj naš grad od zlata

Stanko Ferić
Stanko Ferić

Ne treba spavati baš svake noći. Barem jednu besanu noć treba ostati budan i posvetiti je nekom drugom. Recimo Šibeniku. Posebno je lijepo darovati mu jednu noć upravo sada u ozračju blagdana i osmjeha blage zime. Zašto? Ne treba nam neki valjani razlog, dovoljno je obuti cipele mekih potplata da ne prave buku, otisnuti se bez cilja u njegove tihe ulice i otkriti kakav je dok spavate i snivate snove svoje. I kad ostanete s njim sami pod okriljem noći, znat će te - Šibenik nam sja kao zvijezda na nebu, taj naš grad od zlata.

Iz kategorije: Vijesti

logo footer 1
Trg Andrije Hebranga 11a, 22 000 Šibenik

logo footer 2
logo footer 3

Koristimo kolačiće kako bi Vam pružili bolje korisničko iskustvo. U skladu s novim smjernicama privatnosti, moramo Vas upitati za pristanak prilikom korištenja kolačića.