Datum objave: 11. Studeni 2012

Nogometaši Šibenika porazili Rudeš s 2:1

Nogometaši Šibenika bili su bolji jučer na Šubićevcu od NK Rudeš, u 13. kolu Druge HNL pobjedivši  is s  2 : 1, ali su teško došli  do tog rezultata. Luka Fuštin Narančaste je doveo u vodstvo u 45. minuti, gosti izjednačuju u 59. minuti, a pobjedu osigurava Roko Mišlov golom u 90. minuti, prenosimo sa službenog portala  HNK Šibenik.

Prije nego se otišlo na predah Tomićevi su igrači došli do vodstva. Poslije udarca Mira Slavice, lopta, koja je dirala jednog igrača gostiju, išla je prema vrataru, utrčao je Fuštin koji vara gostujućeg vratara i pogađa mrežu za vodstvo od 1:0. To je prvi službeni gol za Šibenik Luke Fuština  u seniorskoj konkurenciji. U 59. minuti Rudeš izjednačava golom Babića. Tri minute prije kraja regularnog dijela utakmice gosti ostaju bez Kešinovića koji dobiva drugi žuti, odnosno crveni karton. U 90. minuti  slijedi nova radost na Šubićevcu jer  je Mišlov uspio loptu poslati iza leđa gostujućeg vratara i osigurati pobjedu, piše na portalu HNK Šibenik.

Iz kategorije: Vijesti