Datum objave: 23. Rujan 2012

Nogometaši Solina porazili Šibenčane s 2 : 1

Prvi poraz u ovoj sezoni, nakon dvije pobjede i dva neriješena rezultata, doživjeli  su nogometaši  Šibenika jučer u Solinu protiv istoimene momčadi koju smatraju liderom prvenstva.. Izgubili su s 2:1. Domaćin su odmah na početku, već u drugoj minuti dali gol što je na Šibenčane djelovalo pomalo obeshrabrujuće, a ni teren im nije odgovarao.  Šibenik je četiri minute prije kraja  prvog poluvremena imao obećavajuću situaciju kad je Tepurić izašao sam pred vratara Višića, završio je na zemlji, a sudac je pokazao da se igra nastavi dalje.
U drugom poluvremenu, u80. minuti gosti su izjednačili na 1:1 golom Ante Živkovića koji  je postigao samo nekoliko minuta nakon što je ušao u igru. Međutim, Solinjani su vrlo brzo stekli prednosti. Božinović je izveo slobodan udarac s više od 30 metara i zatresao mrežu Šibenčana.

U narednom kolu nogometaši Šibenika na Šubićevcu dočekuju Goricu iz Velike Gorice.

Iz kategorije: Vijesti