Datum objave: 21. Travanj 2012

HNK Šibenik i Slaven Belupo igrali na Šubićevcu nerješeno - 1:1

Nogometaši Šibenika nemaju više ni teoretekse šanse ostati u 1. Hrvatskoj nogometnoj ligi što je samo potvrdila današnja utakmica sa Slaven Belupom na Šubićevcu koja je završila s 1:1. U drugom polovremenu domaći igrači igrali su nešto borbenije te je Bašić u 72. minuti dao pogodak i izjednačio na 1:1. Inače, dvije minute prije toga isključen je  sudac gostujućih Ferenčina zbog prigovora sudca. Domaći igrači u utakmici sa Slaven Belupom, koja im zbog okolnosti nije bila previše poticajna, zaradili su 4 žuta kartona.

Objavljeno u 17 sati:Nogometaši Šibenika gube 0:1 protiv  Slaven Belupa na Šubićevcu, nakon provog poluvremena utakmice 17. kola 1. Hrvatske MaxTV nogometne lige. Šibenčani su, očekivano, igrali bez potrebnog elana,a za domaćine je gol u 10. minuti zabio Brezovec. Gosti  su zatresli mrežu Šibenčana i u 45. minuti, ali je pogodak poništen jer je dan iz zaleđa. Utakmica je počela minutom šutnje u spomen na nedavno preminulog Funcuta Gorana Dragovića. Prati je oko 500 gledatelja. U redovima Slaven Belupa, što nije suvišno spomenuti, igra najefikasniji igrač HNL - a Vugrinec.

Iz kategorije: Vijesti