Datum objave: 26. Veljača 2012

Malonogometaši Crnice poobijedili Torcidu na Gripama

Crnica je  rezultatom 3 : 5 jučer u Splitu pobijedila Torcidu, klub bogate tradicije, nekad jedan od najvećih klubova u Hrvatskoj i prošlogodišnjeg prvoligaša. Malnogometaši Crnice već su nakon prvom poluvremena vodili rezultatom 0:3 preko dvostrukog strijelca Vukovića i Ledenka koji je pogodio iz akumulacije, javljaju nam iz tog kluba. Minutu prije Orlović je također iz akumulacije snažnim udarcem pogodio stativu. Zanimljiva je činjenica je da od sedam prekršaja, koliko ih je Torcida napravila u 1. poluvremenu čak pet bilo na neuništivom Tomi Kundidu.Crnica je također furiozno krenula u drugo poluvrijeme te pravom bombom Orlovića s velike udaljenosti došla u gotovo pa nedostižno vodstvo od 0:4. Nekoliko velikih promašaja Crnice Torcida kažnjava i smanjuje na 2:4, da bi Ledenko riješio sve dvojbe pogotkom za 2:5 tri minute do kraja. U zadnjoj sekundi Torcida samo ublažava svoj poraz i utakmica je završila s 3:5. Crnici je, kažu u tom klubu, ova pobjeda došla u najboljem trenutku kao priprema za veliki okršaj i derbi s Portom Tolerom idući vikend na Baldekinu te za daljnji nastavak borbe za prvaka s Novim vremenom i Squareom.