Datum objave: 09. Prosinac 2011

NK Mihovil sutra igra povijesnu utakmicu s Hajdukom

Dora Žganjer

Nakon što su osvojili Županijski kup, savladali i pobjednika zadarskog kupa, a potom u osmini Hrvatskog kupa, u dramatičnoj završnici, na jedanaesterce bili bolji od prvoligaša Intera rezultatom 8: 7, kadeti nogometnog kluba Mihovil, sutra s početkom u 12 sati, na igralištu u Mandalini dočekuju Hajduka. Trener kadeta Mihovila, nogometni znalac i bivši igrač Šibenika, Zoran Bobanović sutrašnji susret naziva „najvećim uspjehom u 18-godišnjoj povijesti kluba.“ U NK Mihovilu nisu se nadali ovakvom uspjehu, na dosadašnjem putu do osmine finala pobijedili su Vodice, Krku i Dinaru, a u pretkolu završnice Kupa preskočili su Sabunjar iz Privlake i već spomenuti Inter nakon jedanaesteraca.
Ekipu Mihovila čine mladići rođeni 1995 i 1996 godine, a nadareni nogometaši trenutno su prvi na ljestvici Druge lige Jug.
Iz Mihovila pozivaju sve ljubitelje nogometa da sutra podrže momke i možda posvjedoče povijesnom plasmanu kluba iz Mandaline.