Datum objave: 19. Studeni 2011

Šibenik i Lučko podijelili bodove na Šubićevcu

Nogometaši Šibenika i Lučkog igrali su danas na Šubićevcu nerješeno, 1:1. Ekipa  Lučkog, koja je prvi put na ovoj utakmici protiv Šibenika igrala u prvoj hrvatskoj ligi, zabila je gol u 45. minuti prvog poluvremena i povela  s 1 : 0. Time su potvrdili da nisu za podcjenjivanje. Pokazali su da znaju voditi igru iako je i Šibenik imao šanse. Gosti su dali gol  iz jedanaesterca nakon prekršaja domaćeg igrača Medvida.  U drugom poluvremenu Šibenčani su se trgnuli.U 50 minuti dosuđen je jedanaesterac za Šibenik nakon što je srušen Malčić. Pogodatk je postigao Stipe Bačelić - Grgić.  Šibenčani su bili nešto bolji u drugom poluvremenu no konačno rezultat  bi se mogao tumačiti kao neuspjeh i pred njima ne neizvjesna budućnost.