Datum objave: 12. Studeni 2011

Košarkaši Jolly JB slavili u prijateljskom susretu

Dora Žganjer

Košarkaši Jolly JB slobodni su u 6.kolu A-1 lige, pa su to iskoristili za prijateljski ogled sa drugom momčadi Zagreba koja je gostovala na Baldekinu. U jednoj otvorenoj utakmici gdje su treneri od svojih igrača tražili maksimalan angažman, Šibenčani su poveli od samog početka, no vrlo brzo su ušli u probleme, u prvom redu zbog Mate Mrve, koji je sakupio 3 osobne greške. Ipak, do odmora su domaći ostvarili prednost od 5 poena.
Druga četvrtina otvorena je serijom 10:0, što je značilo i veliku prednost koju su naši košarkaši čuvali do samoga kraja. Želja trenera Jolly JB, Nikše Bavčevića bila je da ‘probudi’ centarski par, što je na neki način i uspio.
Ivo Josipović, odigrao je odličnu utakmicu i ubacio 28 poena i ostvario 6 skokova, dok je Vrsaljko ubacio 6 poena i ostvario 5 skokova. Još jednu odličnu partiju pružio je mladi Josip Gulam, koji nije igrao posljednjih deset minuta zbog ozljede koljena.
Kod gostiju najefikasniji je bio Toni Prostran sa 30 poena. (web stranica ZKK Jolly JBS)