Datum objave: 21. Kolovoz 2011

Šibenik - Zadar 1: 1 na Šubićevcu

Diana Ferić
Diana Ferić

Nogometaši Šibenika uspjeli su sinoć na Šubićevcu, na svom terenu, u utakmici sa Zadrom osvojiti samo jedan bod. Susret je završio rezultatom 1 : 1. I jedna i druga momčad igrala je slabo što je na kraju utakmice priznao i trener Šibenika Vjekoslav Lokica:" Bila je ovo loša utakmica. Naši igrači su bili indisponirani i trkači i tehnički pa na kraju možemo i biti zadovoljni jednim bodom. Uzrok je i mali broj igrača koje sam imao na raspolaganju za promjenu", kazao je trener Šibenčana. Svoje je rekao i dio navijača na zapadnoj tribini držeći transparent na kojem je pisalo "Nemamo trenera, nemamo igru. Lokica odlazi!".

Gosti su poveli u 33. minuti prvog poluvremena golom Begonje. U drugom poluvremenu domaći igrači su igrali bolje i čvršće te su u 70. minuti izjednačili. Gol je s 11 metara postigao Jelić. Utakmica je tako završila neriješenim rezultatom. Navijači gostujućeg Zadra, njih 80 - tak , u Šibenik su stigli brodom "Elizabet". Kažu da su željeli pokazati da su jedinstveni u Hrvatskoj jer brodom još nikad nitko nije doplovio na neki sportski susret.