Datum objave: 01. Svibanj 2023

HRVANJE / Najmlađi šibenski hrvači među najboljima su u Hrvatskoj. Bartol Polić osvojio je srebro, a Jakov Bulat, Jan Slavica i Roko Vukorepa broncu na Prvenstvu Hrvatske

Najmlađi šibenski hrvači članovi hrvačkog kluba „Šibenik”, u kategorijama starijih i mlađih dječaka te juniora, postigli su odlične rezultate na Prvenstvu Hrvatske. Bartol Polić u konkurenciji starijih dječaka do 100 kg osvojio je srebro, u kategoriji, a Jakov Bulat u konurenciji mlađih dječaka do 54 kg, Jan Slavica u konkurenciji mlađih dječaka do 62 kg i Roko Vukorepa u konkurenciji starijih dečaka osvojili su brončane medalje.
Na Prvenstvu Hrvatske za starije i mlađe dječake te juniore za hrvački klub „Šibenik” nastupili su Šimun Grabovac, Duje Čuka, Ivan Shapovalol, Lovre Crljen, Luka Batinica, Niko živković, Jakov Bulat, Marko Stamenković, Lovre Šanić,
Luka Sunara i Mate Vudrag. Iako nisu osvojili medalje svi hrvači HK „Šibenik” bili su međuz najboljima i većina ih je zauzela 4. mjesto u Hrvatskoj u svojim kategorijama i dobrnim skupinama.