Zajednica sportova Grada Šibenika i ove godine dodijelila je priznanja mladih perspektivnim sportašima i sportašicama jer koliko su za jedan grad važni etablirani sportaši čiji uspjesi pronose ime Krešimirovog grada, toliko su važni i oni koji ka tom cilju tek idu.
Svaki korak na putu prema uspjehu je važan, a ovi mali sportaši i sportašice imena su na koja u budućnosti možemo računati, a zbog kojih će se Šibenik i dalje smatrati rasadnikom talenata.
Nagrade Zajednice sportova grada Šibenika dodijelio je šibenski biskup u miru, don Ante Ivas, a priznanja su primili:
HNK ŠIBENIK s.d.d.
JURE PEŠIĆ
LEON JURIĆ
ANTE JELIĆ
NOGOMETNI KLUB MIHOVIL
LUKA ZMIJANOVIĆ
LUKA KARAĐOLE
MAURO GRACIN-ERCEGOVIĆ
MALONOGOMETNI KLUB CRNICA
ROKO BUDIMIR
JURE BAČIĆ
ŠKOLA NOGOMETA JOSO BEGO
VIKTOR DAMJANIĆ
DIEGO SEKULIĆ
MARKO ŠALIĆ
KOŠARKAŠKI KLUB JOLLY JBS
JAKOV BRAJKOVIĆ
DOMINIK GAĆINA
LOVRE VIDAČAK
ŽENSKI KOŠARKAŠKI KLUB ŠIBENIK
FRANKA ČUKLIN
ANA GRGURIČIN
NINA ČULINA
OMLADINSKI KOŠARKAŠKI KLUB DRAŽEN PETROVIĆ
ANTE BRAJKOVIĆ
GABRIEL PANCIROV
IVAN KRESIĆ
ODBOJKAŠKI KLUB ŠIBENIK 91
JAKOV MILOVAC
NIKOLA HRG
ANTUN SILOV
ŽENSKI ODBOJKAŠKI KLUB ŠIBENIK
BRUNA KLISOVIĆ
MAŠA KLISOVIĆ
PETRA ŠTRKALJ
RUKOMETNI KLUB ADRIATIC
Marko Ćaleta
Leonardo Ivešić
Mihael Pietri
VATERPOLSKI KLUB SOLARIS
ŠIMUN BRAJKOVIĆ
MATEJ VRCIĆ
ANDREJ SLAVICA
ŽENSKI VATERPOLSKI KLUB VIKTORIA
MATIJA BUMBAK
HANA MIJAT
LEONA KARAČIĆ
PLIVAČKI KLUB ŠIBENIK
VICE PERICA
FILIP GLIGIĆ
ANAMARIJA VUKIČEVIĆ
MINEA TATAR
PLIVAČKI KLUB MORE
DOMAGOJ RAČUNICA
TEA JUKIĆ
FRANKO ČVRLJAK
FILIP ŽIVKOVIĆ
VESLAČKI KLUB KRKA
STIPE MANDUŠIĆ
LOVRE KLARIN
JERKO RADOVČIĆ
JEDRILIČARSKI KLUB VAL
NOA PETKOVIĆ
MATE ĐAKOVIĆ
JAKOV BUJAS
GIMNASTIČKI KLUB ŠIBENIK-DALMACIJA
MIA NAKIĆ
GABRIELA PERKOVIĆ
MIA DŽAPO
GIMNASTIČKI KLUB DIŠPET
ROKO ZORIĆ
LUCIJA GRADIŠKA
LUCA MIKULANDRA
KARATE KLUB ŠIBENIK
LUCIJA ZEKANOVIĆ
BRUNO ČOVIĆ
HRVAČKI KLUB ŠIBENIK
ANTE VUKOVIĆ
KARLO PROTEGA
MARIO HALUŽAN
TAEKWONDO KLUB JURAJ DALMATINAC
TEREZA BERAČ
LUCIJA DESANIĆ
SARA RAK
TAEKWONDO KLUB SOLARIS
MATEO KARADAKIĆ
FILIP ŠUMERA
MARIN LUCIĆ
TENISKI KLUB ŠUBIĆEVAC
NIKA BUMBAK
MARTA DOBRIĆ
VITO NAKIĆ
STOLNOTENISKI KLUB ŠIBENIK
GABRIJEL KATIĆ
VITO HELEZ
FRANKA MIŠKIĆ
STOLNO TENISKI KLUB ZATON
IVAN BILUŠIĆ
KARTING KLUB DUBRAVA
FRANKO ŠKUGOR
CINA RACING KART
ADRIJANA BOROCKI
KORINA BOROCKI