Datum objave: 13. Svibanj 2015

Šibenčani se namučili s Alkarom na Baldekinu, ali su ipak pobijedili sa 77:67

Bila je to za Šibenčane teška utakmica, ali su na kraju ipak odnijeli pobjedu nad sinjskim Alkarom rezultatom 77 : 67. U tom su im sigurno pomogli i revni navijači koji su ih do kraja ohrabrivali i bodrili. Šibenik je prvu četvrtinu dobio 22:16, a s prednosti o šest koševa su i na poluvrijeme. Na početku treće četvrtine gosti su se trgnuli i preuzeli igru pa se u 25. minuti poveli s četiri poena prednosti Neizvjesno je bilo do kraja, ali su narančasti tri minute prije kraja postali nadmoćni i pobijedili. Najefikasniji u redovima GKK Šibenik bio je Zoran Vrkić s 18 poena, a slijedi ga Teo Petani koji je postigao 13 poena.
Pred narančastima je odlučujuća utakmica u Trnskom u kojoj moraju dobiti barem sedam poena da ostanu u doigravanju.