Datum objave: 09. Rujan 2012

ŠIbenik - Pomorac 1:1, Mišlov promašio mrežu s dva metra

HNK Šibenika igrao je neriješeno protiv Pomorca iz Kostrene, 1:1, u sinoćnjoj utakmici na Šubićevcu. Gosti su poveli u 21. minuti, a  gol za Šibenik postigao je Roko Mišlov u 54 minuti. Iz malobrojne publike na tribinama u prvom poluvremenu su se čuli i povici na upravu kluba :"Odlazite" Odlazite!".

Šibenčani su dobro krenuli u utakmicu. Imali su puno kornera , a iz svog kornera su i primili gol što je, priznao je nakon utakmice i trener Goran Tomić, klasična taktička greška. U drugom poluvremenu su nogometaši Šibenika dominirali u igri i izjednačili. Imali su i vrlo izglednu priliku dati drugi gol, ali je Mišlov u 66. minuti promašio protivničku mrežu sa samo dva metra.

U početku su u igri bili novi vratar Josip Škorić te Franjo Tepurić, a kasnije je u igru ušao i Tomislav Čuljak. Trener Tomić je novinarima izjavio da je bilo očito da se novi igrači još nisu prilagodili ,a li da je siguran da će se to treninzima ispraviti.