Datum objave: 18. Travanj 2012

Dora Žganjer

Ante Kulušić, 26-godišnji bivši nogometaš Šibenika koji trenutno igra u turskom Genclerbirligiju postao je meta ismijavanja zbog nespretnog autogola kojeg je uspio zabiti s centra igrališta. Snimka je već zaradila oko 200 tisuća klikova na You tubeu, a Kulušićev nespretni potez uvršten je među najbolje autogolove ikad postignute. N
Kulušić je u 83. minuti utakmice s centra vratio loptu svojem vrataru, ali nije primijetio da se on nalazio 16 metara od gola pa je lopta, umjesto u ruke golmana, precizno završila u golu, a Kulušićev klub izgubio 4:0 od Gaziantepspora.
Šibenski obrambeni igrač je u siječnju 2009.godine počeo igrati u turskoj ligi, a od ove sezone počeo je igrati u prvoj postavio momčadi Genclerbirligija, kluba koji se trenutno nalazi na sredini prvenstvene ljestvice. Pitanje je hoće li mu nakon ovog gafa minutaža ostati na istoj razini.