Šibensko kazalište večeras je bilo ispunjeno do posljednjeg sjedala, a za to je zaslužan pijanist svjetskog glasa, Šibenčanin Maksim Mrvica. Nakon dužeg izbivanja s hrvatske glazbene scene Maksim se vratio i koncert održao upravo u svom rodnom gradu.
Maksim je na koncertu izveo djela M.P. Musorgskog, F. Liszta, J. Brahmsa, Y. Tiersena i N. Rote, a publika je imala priliku čuti i skladbe s posljednjeg albuma ‘'The Movies''.

