Sidebar Menu

Datum objave: 03. Ožujak 2017

FOTO: Načelnik Klarin u obilasku gradilišta na području Općine Tisno

Šibenik News
Šibenik News

Načelnik Općine Tisno, Ivan Klarin obišao je dio aktivnih gradilišta na području  općine te na svima odradio koordinacijske sastanke zajedno s projektantima, nadzornim inženjerima i izvođačima radova, a sve kako bi radovi bili gotovi sukladno planu do početka turističke sezone.

 

 

- Danas sam obišao neke od privatnih i javnih investicija na području naše općine, ukupno vrijednih nekoliko desetaka milijuna kuna, koji su značajni za daljni i kvalitetniji razvoj naše općine i otoka. Svakodnevno radimo na tome da naša destinacija bude još atraktivnija i uspješnija - poručio je načelnik Klarin.

 

 

 

Isto tako, obišao je i gradilište privatnog investitora - hotel Borovnik, u društvu direktora Dane Slamića.

Iz kategorije: Županija info

logo footer 1
Trg Andrije Hebranga 11a, 22 000 Šibenik

logo footer 2
logo footer 3

Koristimo kolačiće kako bi Vam pružili bolje korisničko iskustvo. U skladu s novim smjernicama privatnosti, moramo Vas upitati za pristanak prilikom korištenja kolačića.
Saznaj više Prihvaćam