Datum objave: 08. Lipanj 2022

DECANTAR WINE AWARDS / Vinoplodov Jakov i vrhunski Babić nagrađeni brončanim medaljam, medalje su osvojili i vinarije Ante Sladić i Testament

Prošek Šibenski Jakov i Babić vrhunski Vinoplod Vinarije osvojili su treće mjesto na dvanaestom Decanter World Wine Awards, najvećem svjetskom vinskom natjecanju u konkurenciji preko 15.000 vina iz cijelog svijeta.

Ponosni smo i sretni jer su naša vina svojom kvalitetom pokazala da je šibenska vinska priča jedna od najboljih na svijetu!! Ovo je još jedan korak u ostvarenju cilja da našu regiju ucrtamo na kartu svjetski poznatih vinskih destinacija.”, kažu u Vinoplod Vinariji.

Na tom prestižnom natjecanbju medalje su dobili i šibenska vinarija Testament i to dva srebra i dvije bronce te Ante Sladić Vino. Oni su osvojili  čak 5 medalja i to: