Sidebar Menu

Datum objave: 07. Prosinac 2020

IZABRANI NAJDOKTORI U HRVATSKOJ U 2020. / Na listi samo dvoje koji rade u Šibeniku, ali pronašli smo i neke koji su rođeni Šibenčani, ali tu više ne žive

Stanko Ferić
Stanko Ferić

Samo je dvoje liječnika koji rade u Šibeniku na listi najboljih doktora koje su izabrali pacijenti, posjetitelji stranice najdoktor.com i to ginekolozi Dr Dino Markovina koji tradi u poliklinici Gemini  i dr. Nelka Tomić  koja radi u šibenskoj općoj bolnici. Oni su i lani bili proglašeni najdoktorima.

Međutim, na popisu smo pronašli neke liječnike koji ne žive  u Šibeniku,a li su u Šibeniku rođeni i u njemu su živjeli do odlaska na fakultet. To je endokrinolog Igor Bjelinski te stomatologinja Aleksandra Pavelić koja sada radi i živi u Zagrebu i oralni kirurg Marijan Baranović koji živi i radi u Slavonskom Brodu. I oni su i prijašnjih godina bili na listi najdoktora u Hrvatskoj.

Kako navodi stranica najdoktor.com, ovo je sedma godina objave popisa najboljih doktorica i doktora po izboru pacijenata u Republici Hrvatskoj. Ovaj servis nastavlja s prvobitnim ciljem da na temelju iskustava pacijenata stvara što je moguće realniju sliku o pojedinim doktoricama i doktorima u Republici Hrvatskoj. Komentar po komentar, i tako već devet i pol godina, razvijaju bazu iskustava koja je etablirao portal najdoktor.com kao centralno mjesto informiranja o iskustvima ljudi s pojedinim doktoricama i doktorima.

Portal najdoktor.com smatra svojom obvezom što kvalitetnije sastaviti popis onih koje smatrate najboljima. Kriteriji po kojima je birao najbolje doktorice i doktore jesu kako slijedi:

  1. ukupan broj komentara
  2. odnos broja pozitivnih i negativnih komentara
  3. kvaliteta samih komentara (neargumentirani komentari nisu se uzimali u obzir).

Također, kao i proteklih godina, komentari koji su se odnosili na vrijeme čekanja i osoblje nisu se uzimali u obzir zato što u mnogim slučajevima doktorice i doktori ne mogu birati osoblje niti utjecati na broj pacijentica i pacijenata.

ABDOMINALNI KIRURG

Boris Furač, Dražen Tufeković - Karlovac, Radoslav Stipić - Split, Ante Gojević, Goran Augustin, Ana Dimova, Stipislav Jadrijević, Mislav Rakić, Emil Kinda, Amir Ibukić, Hrvoje Tomasović - Zagreb

ALERGOLOG

Mato Ćurić - Osijek

ANESTEZIOLOG

Judith Adrianne Deutsch, Sanja Toljan - Zagreb

DERMATOVENEROLOG

Ivana Hlevnjak - Split, Vedrana Bulat, Ines Lakoš-Jukić, Nives Pustišek, Sanja Gregurić, Suzana Ljubojević-Hadžavić, Željana Bolanča, Snježana Komadina, Lena Kotrulja, Jolanda Kanižaj-Rajković, Maja Ceković, Snježana Kramarić, Dijana Celić - Zagreb

DJEČJI KIRUG

Nado Bukvić - Rijeka, Dalibor Divković - Osijek, Zenon Pogorelić - Split, Zoran Barčot, Zoran Bahtijarević, Tomislav Luetić, Stanko Ćavar, Fran Štampalija, Dražen Belina, Andrija Car - Zagreb

ENDOKRINOLOG

Blaženka Miškić - Slavonski Brod, Jelena Vučak-Lončar - Zadar

Igor Bjelinski, Maja Berković-Cigrovski, Gorana Mirošević, Tina Dušek, Davorka Herman-Mahečić - Zagreb

FIZIJATAR

Darko Kraguljac - Rovinj, Vesna Bilandžić - Split, Vladimir Knež - Varaždinske Toplice, Matija Žutelija Fattorini, Blaženka Nekić, Svetislav Polovina, Stjepko Bućan, Spomenka Sremac- Bohaček, Maja Mirković - Zagreb

GASTROENTEROLOG

Vladimir Borzan - Osijek, Kristian Podrug - Split, Katja Grubelić-Ravić, Bruno Škurla, Miloš Lalovac, Davor Hrabar, Ivo Carić, Davor Radić - Zagreb

GINEKOLOG

Ivica Žuvela - Benkovac, Romana Švaljek-Toth, Alen Šelović, Nikola Galkowski - Bjelovar, Slavko Marić - Biograd na Moru, Marija Skelin-Čupić - Drniš, Mislav Bender, Zoran Cikatić - Dubrovnik, Indira Kosović - Dugopolje, Darko Gusić, Mirjana Vrkljan-Radošević - Gospić, Ljiljana Gal - Ivanec, Dejan Šakoronja - Jastrebarsko, Linda Zanchi - Kaštela, Edmond Paljušaj - Matulji, Nero Marinović - Omiš, Klaudia Benić-Salamon, Boris Uhač - Opatija, Zoran Kasač, Zlatko Topolovec, Zoran Popović, Siniša Matković, Sabina Galić, Mirjana Rubin, Dimitrije Milojković, Andrijana Muller-Vranješ, Mićo Rosso - Osijek, Alen Dumančić - Pakrac, Irena Marinović - Ploče, Domagoj Dokozić, Krešimir Musić - Požega, Lina Štefanić - Poreč, Dino Bečić, Mirela Markanović-Mišan, Tomislav Perkov, Dragan Belci - Pula, Luka Bačić, Hrvoje Vlašić, Ante Škrobonja, Oleg Petrović, Miodrag Vezmar, Miljenko Manestar, Herman Haller, Dubravka Kalinić, Aleks Finderle - Rijeka, Ksenija Jakopinčić, Nenad Škvorc - Samobor, Ivica Dadić - Sinj, Filomena Tolić-Kovačić, Vesna Ćosić, Krešimir Barišić - Slavonski Brod, Lidija Pejković - Solin, Jasminka Rešić, Dubravka Branica, Zdeslav Benzon, Vedran Hrboka, Teo Budimir, Tatjana Postrak- Jukić, Tanja Vukušić-Pušić, Sandra Benzon, Robert Vulić, Nives Luetić, Marko Mimica, Jakov Viđak, Baldo Obad, Ante Radić, Ante Pecotić, Ante Mršić - Split, Dino Markovina, Nelka Tomić - Šibenik, Ivo Bilopavlović, Aleksandar Jukić, Ivana Risek, Hrvoje Brijačak, Borislav Dokuzović - Varaždin, Marija Đuričić-Dokmanović - Velika Gorica, Lenija Pavić-Lugović - Vrbovec, Abdulkader Gharib - Vukovar, Lara Spalldi-Barišić, Ilva Marić, EditaTadić - Zadar, Danijel Bursać, Boris Ujević, Igor Maričić, Josip Valetić, Ana Jelčić, Gordana Planinić-Radoš, Vedrana Belužić-Šarac, Damir Eljuga, Franjo Grgić, Ivana Erceg Ivkošić, Ana Tikvica-Luetić, Igor Srček, Josip Juras, Sandra Novak-Rosić, Tomislav Hafner, Dorotea Pavan-Jukić, Zrinka Komadina-Estatiev, Mislav Herman, Željko Duić, Zdravko Jeleković, Vladimir Novak, Ozren Grgić, Oliver Vasilj, Pavo Perković, Zahi Khouri, Neven Tučkar, Vladimir Janđel, Višnja Tadić, Karlo Tomičić, Boris Franulović, Višnja Latin, Danijel Šeba, Vedran Kardum, Ulla Marton, Trpimir Goluža, Marina Šprem, Ivan Grbavac, Ante Vuković, Ivan Bolanča, Držislav Kalafatić, Tihana Mazalin, Sanja Tadić, Sanja Boras, Bruno Vuletić, Snježana Belak, Romana Dmitrović, Sanja Gršić-Burić, Nataša Šemnički, Milan Pavlović, Martina Ujević, Mario Ćurić, Maja Gudelj, Vladimir Blagaić, Karmen Dubreta, Mario Kerner, Mario Podgajski, Ivka Djaković, Ingrid Marton, Ilija Alvir, Goran Vujić, Erden Radončić, Dženis Jelčić, Dražen Lučinger, Dražan Butorac, Dragana Ljubojević-Grgec, Darko Husar, Danka Mirić-Tešanić, Duško Pall, Dario Majnarić, Danijela Lučić, Damir Kovačević, Berivoj Mišković, Ana Zovak, Aleksandar Jukić - Zagreb

HEMATOLOG

Inga Mandac, Slobodanka Ostojić-Kolonić, Sandra Bašić-Kinda - Zagreb

INFEKTOLOG

Vesna Tutek - Karlovac

INTERNIST

Robert Matutinović, Milan Marković - Split, Nataša Karamarković-Lazarušić, Vladimir Šalamon, Tajana Silovski, Marica Bračić-Kalan, Ljubica Vazdar, Gordana Štajminger, Dean Mileta - Zagreb

KARDIOKIRURG

Daniel Unić, Ivan Burcar, Hrvoje Gašparović, Igor Rudež - Zagreb

KARDIOLOG

Ervin Avdović - Rijeka, Ante Anić - Split, Richard Matasić, Jasmina Čatić, Jure Mirat, Edvard Galić, Aleksander Ernst - Zagreb

MAKSILOFACIJALNI KIRURG

Naranđa Aljinović-Ratković, Marko Tarle, Predrag Knežević, Tomica Bagatin, Ivan Zajc - Zagreb

MIKROBIOLOG

Javorka Leko-Grbić - Split, Tomislav Meštrović - Zagreb

NEFROLOG

Dragan Klarić - Zadar, Krešimir Galešić - Zagreb

NEUROLOG

Dragan Mejakić - Ogulin, Ingrid Škarpa-Prpić - Rijeka, Darijo Sučević, Mario Mihalj - Split, Branko Malojčić, Vida Demarin, Barbara Barun, Željka Petelin-Gadže, Vesna Brinar, Morana Ivičić - Zagreb

NEUROKIRURG

Bojan Milanov - Pula, Vlatko Ledenko - Split, Josip Paladino - Sveta Nedelja, Dinko Štimac - Čabar, Ante Subašić, Tonko Marinović, Tomislav Sajko, Robert Saftić, Boris Božić, Miroslav Vukić, Krešimir Rotim, Jurica Maraković, Goran Mrak, Hrvoje Jednačak, Vatroslav Čerina, Andrej Desnica - Zagreb

OBITELJSKA MEDICINA

Mario Čurlin, Dragana Adžović-Andrić - Dubrovnik, Ana Karlak-Mahovlić - Đurđenovac, Vanja Hmelik - Jagodnjak, Sanja Brleković - Karlovac, Dragica Polančec-Fodor - Koprivnica, Vladimir Pereković - Malinska, Dubašnica Rene Puharić - Opatija, Ana Birtić, Monika Jeđud, Zrinjka Dananić, Vesna Samardžić-Ilić, Valentina Hečimović, Albina Dumić - Osijek, Ivana Križanić - Petrinja, Zvjezdana Ćatović - Pula, Aleksandar Ljubotina, Damir Ševeljević, Nina Bašić-Marković, Ljiljana Radović-Antolović - Rijeka, Vanja Vukušić-Toth - Solin, Mirjana Bezdrov, Ariana Medini, Zoran Čekić, Silvana Milovac, Jadranka Bandalo-Žebčević - Split, Maja Milinković - Sveta Nedjelja, Silvija Cikač, Bojana Škvorc, Sanja Škudar-Popović - Varaždin, Ozren Koščić, Marija Sotinac - Vinkovci, Ana Dunatov, Biljana Žigurski-Mračić, Damir Biloglav - Zadar, Dragan Soldo, Ksenija Kranjčević, Vedran Karabeg, Vilena Sosa-Ljevar, Marko Vukadinović, Nina Muselinović-Žarković, Tihomir Drašković, Julijana Hađina, Jelena Ević, Kristina Turek, Vedrana Mrđen, Iva Žagmešter, Renata Kučan, Vlasta Nemet-Krznarić, Sanja Župan-Kovačić, Sanja Mehmedović, Nives Tarle-Bajić, Ivan Pokrovac, Željko Razum, Vlatka Nevistić, Vjekoslava Amerl-Šakić, Verica Brozović- Kisić, Vera Šoštarić-Želalić, Valentina Nakić, Tamara Perleta-Stambolija, Tajana Lovnički-Kontent, Oskar Crnalić, Nevenka Sremac, Nada Majić, Mladen Prlina, Milan Mazalin, Ljubica Lazić-Vuletić, Jasna Stilinović, Jasminka Bunjevčević-Šeša, Hrvoje Uremović, Hrvoje Tiljak, Gabrijela Papić, Davor Mlikotić, Goran Nekić, Dario Čurik, Branka Martinović-Juroš, Branislava Čilić, Koraljka Marušić, Biserka Mrgan-Tomičić, Željka Šubarić, Marija Antonija Jurković - Zagreb

ORALNI KIRURG

Willy Kocjan - Rijeka, Ivica Knežević - Samobor, Marijan Baranović - Slavonski Brod, Damir Roki - Varaždin, Hrvoje Plasaj, Nenad Klasić, Krešimir Doblanović, Marko Bajs, Filip Štimac, Davor Brajdić, Leonard Bergovec, Krešimir Johman, Jurica Krhen, Brankica Borisov, Berislav Perić - Zagreb

OFTALMOLOG

Darko Batistić, Dobrila Karlica - Split, Luka Bilić, Marin Belak, Dean Šarić, Zlatko Juratovac, Nenad Vukojević, Nadežda Bilić, Miro Kalauz, Irena Škegro, Gorana Pavičić, Damir Bosnar, Jelena Petrinović-Dorešić - Zagreb

ONKOLOG

Jelena Roganović - Rijeka, Davor Kust, Ilona Sušac, Tomislav Orešić, Ljerka Eljuga, Ivan Milas, Andrej Roth, Adem Hajredini - Zagreb

OPĆI KIRURG

Darko Krstov - Dubrovnik, Samir Haj-Barakat - Našice, Darko Kraljik - Slavonski Brod, Leonardo Patrlj - Sveta Nedelja, Jakov Mihanović - Zadar, Domagoj Lemac, Martin Grbavac, Branislav Kocman, Josip Lovrić , Zrinko Madžar, Tomislav Baotić, Vide Bilić - Zagreb

ORTODONT

Darko Pollak - Osijek, Tomislav Lauc, Daria Štambuk-Ćosić, Mateja Jelić, Martina Ivanec Sapunar, Andrijana Kovačić - Zagreb

ORTOPED

Miroslav Hašpl - Krapinske Toplice, Luka Širola, Zdravko Jotanović, Danijel Lopac - Lovran, Ivan Rakovac - Poreč, Eduard Rod - Varaždin, Davor Bojić, Tomislav Ćuti, Mario Josipović, Domagoj Delimar, Tomislav Čengić, Ozren Kubat, Trpimir Vrdoljak, Danijel Matek, Tomislav Đapić, Tomislav Smoljanović, Mislav Jelić, Miljenko Franić, Milan Milošević, Ivan Bojanić, Ivan Benčić, Alan Mahnik, Tomislav Ribičić, Damir Hudetz - Zagreb

OTORINOLARINGOLOG

Bojan Fanfani - Karlovac, Ante Sučić, Zlatko Kljajić, Zaviša Čolović, Robert Tafra, Ivan-Anđelko Lisec - Split, Tajana Gudlin-Sbull, Domagoj Butigan - Varaždin, Ivan Baraka - Zadar, Andro Košec, Martin Jurlina, Gorazd Poje, Marko Velimir Grgić, Vinko Borčić, Tomislav Baudoin, Renato Janušić, Mirko Ivkić, Mihael Ries, Lana Kovač-Bilić, Krešimir Gršić, Ivan Rašić, Josip Markešić, Ivica Klapan, Siniša Stevanović, Goran Gudelj, Davor Vagić, Borut Marn, Boris Šimunjak, Boris Filipović, Boris Bumber - Zagreb

PARODONTOLOG

Dario Bojčić - Split

PEDIJATAR

Danijel Kardoš - Belišće, Vladimir Franković, Marija Spajić - Karlovac, Dinka Belobrajić - Kraljevica, Vlatka Krizmanić, Jadranka Petrović-Schneider, Jadranka Arambašić, Bojana Petrov-Križanović - Osijek, Tatjana Ravnić-Bunčić, Mirna Milevoj-Ražem - Pula, Dolores Gall-Sviderek, Madlen Mihalić, Neven Čače, Sanjin Kilvain, Gordana Tomašić-Čubranić - Rijeka, Fanilda Brekalo, Luka Stričević, Tamara Bošnjak, Snježana Kapor-Jeričević, Dubravko Matić, Blanka Labura - Split, Ilonka Artuković - Samobor, Ružica Vasari-Talanga - Velika Gorica, Davorka Vitlov-Čirjak - Zaprešić, Silvana Nemrava-Čičak, AnaKrpina-Pozaić, Lada Gulić, Milana Smiljanić-Gaberšnik, Ivanka Bilonić- Čović, Jasenka Šprem, Ana Balažin-Vučetić, Mirjana Tomčić, Erina Leona Cetinić, Đurđica Šešo-Šimić, Sandra Vukšić, Oskar Lučev, Oleg Jadrešin, Milivoj Jovančević, Metka Regan, Marinka Marić, Lidija Sekulović-Uzelac, Iva Palčić, Dubravka Petrašević, Diana Puževski, Arnes Rešić, Andrea Kostinčer-Pojić, Andrea Cvitković-Roić - Zagreb

PLASTIČNI KIRURG

Bojan Ignatovski - Daruvar, Bojan Štambuk - Split, Dinko Tončić, Anto Dujmović, Zvonimir Puljiz, Franjo Rudman, Hrvoje Kisić, Matija Miletić, Zoran Veir, Ivo Džepina, Rado Žic, Mladen Duduković, Dinko Bagatin - Zagreb

PSIHIJATAR

Igor Girotto - Rijeka, Anđelko Beg - Split, Nikola Drobnjak - Vukovar, Zoran Madžarac, Zorana Kušević, Tihana Jendričko, Marijan Montani, Ljiljana Škrinjarić, Herman Vukušić, Goran Jurcan, Rudolf Gregurek, Anto Orešković, Davor Zdunić - Zagreb

PSIHOTERAPEUT

Iva Stasiow - Zagreb

PULMOLOG

Andrea Vukić-Dugac, Saša Srića, Mihovil Vrčić - Zagreb

RADIOLOG

Otmar Rubin - Sveta Nedelja, Nikola Ivan Leder - Velika Gorica, Vinko Vidjak, Marija Marušić, Ivo Gregurić, Bojan Jernej - Zagreb

REUMATOLOG

Vesna Budišin - Čakovec, Dušanka Kaliterna-Martinović - Split, Miroslav Mayer, Miroslav Harjaček - Zagreb

STOMATOLOG

Eduard Paljušaj - Cetingrad, Miroslav Korda - Dubrovnik, Zorana Čizmić - Dugi Rat, Ivana Borčić-Sesar - Đakovo, Hela Puljić - Karlovac, Luka Lubina - Knin, Ljiljana Peharda-Ivić - Vidovec, Jasmina Milić-Pavlov, Vladimir Haring, Mirela Veselinović, Josip Prpić, Josip Čes, Anastazija Aščić-Tokić - Osijek, Mateo Pierobon - Pakrac, Nevena Ivančević, Tatjana Jović, Tomislav Vuletić, Goran Grenko, Neven Crepulja - Rijeka, Simona Šimat, Dea Jurić-Perković, Mia Roglić, Ante Kovačić - Split, Nikica Marinić - Slavonski Brod, Milija Baldić-Lukšić - Trogir, Vladimir Hađinac - Vinkovci, Anabel Babić - Viškovo, Ninoslav Jolić - Vukovar, Dijana Paleka, Ivan Marić, Sergej Kuštera - Zadar, Igor Jurišić, Maja Novaković, Renata Lončar-Drugović, Nino Balenović, Rifet Herić, Marko Matutinović, Elena Štimac, Luka Masnić, Marta Krolo, Blanka Jozinović, Sandra Petaros- Sikirić, Aleksandra Pavelić, Vladimir Basić, Valerija Milković-Budimlija, Sanja Konjević-Jelenčić, Mario Sesar, Maja Štimac-Jagodić, Luka Stojić, Marija Sović-Buntjelić, Kristina Horvat, Ivana Petrović-Poljak, Nikola Krišto, Josip Marcelić, Ivan Miletić, Ivan Katalinić, Igor Ivanković, Nives Romana Beketić- Lušić, Inga Vučković, Goran Katona, Davor Matković, Zlatan Vajzović, Davor Jokić, Blaženko Crnojević, Davor Ćurković, Maja Flajnik, Marin Radić, Tajana Kušeta-Antić, Darko Čajić, Blanka Radujković, Marija Stilinović-Bjelica, Janko Naka, Majda Plišić, Biserka Dumnica, Berislav Mostarac, David Basač - Zagreb

SPEC. NUKLEARNE MEDICINE

Tatjana Samardžić, Marija Punda, Josip Staničić, Sanja Kusačić-Kuna - Zagreb

SPEC. STOMATOLOŠKE PROTETIKE

Nikola Petričević, Sanja Štefančić, Jozo Ćosić, Mirna Munitić, Ivo Gašparac - Zagreb

TORAKALNI KIRURG

Igor Nikolić, Dinko Stančić-Rokotov - Zagreb

TRAUMATOLOG

Tin Ehrenfreund - Zagreb

UROLOG

Kristian Krpina - Rijeka, Pero Bokarica, Goran Štimac, Tomislav Kuliš, Nikola Knežević, Neven Kapun, Igor Tomašković, Dalibor Čičin-Šain, Igor Grubišić, Ahmad El-Saleh, Miroslav Tomić - Zagreb

VASKULARNI KIRURG

Damir Halužan, Vladimir-Zvonimir Pelegrin - Zagreb

Iz kategorije: Vijesti

logo footer 1
Trg Andrije Hebranga 11a, 22 000 Šibenik

logo footer 2
logo footer 3

Koristimo kolačiće kako bi Vam pružili bolje korisničko iskustvo. U skladu s novim smjernicama privatnosti, moramo Vas upitati za pristanak prilikom korištenja kolačića.
Saznaj više Prihvaćam