Sidebar Menu

Datum objave: 25. Travanj 2020

IMAMO JOŠ JEDNOG NOVOOBOLJELOG I TO IZ ŠIBENIKA / Ne zna se se za sada o kakvom je slučaju riječ pa je Šibenčane uhvatila lagana panika

Diana Ferić
Diana Ferić

Jedan novooboljeli od COVID-a 19 koliko ih je ŠiJedan novooboljeli od COVID-a 19  koliko ih je  Šibensko - kninskoj županiji u protekla 24 sata  je  s područja Grada Šibenika i ne dovodi u vezu s prethodno oboljelom osobom. Epidemiološki izvidi su u tijeku.

Županijski stožer civilne zaštite nije priopćio podrobnije podatke o novooboljeloj osobi  pa je u Šibeniku zavladala svojevrsna panika i svi žele znati o kome je riječ i biti sigurno da s tom osobom nisu bili u bliskom kontaktu.

 Od početka epidemije, s današnjim danom, broj zaraženih osoba u našoj županije je 84 od kojih imamo 32 ozdravljene osobe.

Na Odjelu infektologije šibenske bolnice hospitalizirano je 6 osoba od kojih je jedna osoba na respiratoru. Dva pacijenta iz šibenske bolnice se i dalje nalaze na respiratoru u KBC Split. U protekla 24 sata u Policijskoj upravi šibensko-kninskoj zaprimljene su dvije dojave o kršenju mjera samoizolacije, a provjerom je utvrđeno da nije bilo kršenja navedene mjere.

Pridržavanje svih dosad donesenih mjera i uputa je od ključne važnosti jer odgovornim ponašanjem možemo smanjiti širenje zaraze koronavirusa. Svatko mora biti svjestan odgovornosti za vlastito zdravlje, zdravlje obitelji i sugrađana.bensko - kninskoj županiji u protekla 24 sata je s područja Grada Šibenika i ne dovodi u vezu s prethodno oboljelom osobom. Epidemiološki izvidi su u tijeku.

Županijski stožer civilne zaštite nije priopćio podrobnije podatke o novooboljeloj osobi pa je u Šibeniku zavladala svojevrsna panika i svi žele znati o kome je riječ i biti sigurno da s tom osobom nisu bili u bliskom kontaktu.

Od početka epidemije, s današnjim danom, broj zaraženih osoba u našoj županije je 84 od kojih imamo 32 ozdravljene osobe.

Na Odjelu infektologije šibenske bolnice hospitalizirano je 6 osoba od kojih je jedna osoba na respiratoru. Dva pacijenta iz šibenske bolnice se i dalje nalaze na respiratoru u KBC Split. U protekla 24 sata u Policijskoj upravi šibensko-kninskoj zaprimljene su dvije dojave o kršenju mjera samoizolacije, a provjerom je utvrđeno da nije bilo kršenja navedene mjere.

Pridržavanje svih dosad donesenih mjera i uputa je od ključne važnosti jer odgovornim ponašanjem možemo smanjiti širenje zaraze koronavirusa. Svatko mora biti svjestan odgovornosti za vlastito zdravlje, zdravlje obitelji i sugrađana.

Iz kategorije: Vijesti

logo footer 1
Trg Andrije Hebranga 11a, 22 000 Šibenik

logo footer 2
logo footer 3

Koristimo kolačiće kako bi Vam pružili bolje korisničko iskustvo. U skladu s novim smjernicama privatnosti, moramo Vas upitati za pristanak prilikom korištenja kolačića.
Saznaj više Prihvaćam