Datum objave: 19. Listopad 2014

Malonogometaši Crnice nižu pobjedu za pobjedom - svladali Okruk s čak 6 : 1

MNK CRNICA  pobjedio je  MNK OKRUK  rezultatom 6:1, no do pobjede im baš i nije bilo lako doći. Strijelci: 1:0 Vuković, 2:0 Radman, 3:0 Žarković, 4:0 Bumbak, 4:1 Delić, 5:1 Jurković, 6:1 Čačić.

„Iako rezultat govori drugačije nije ovo bila ni malo lagana utakmica za malonogometaše Crnice. U glavama igrača možda su neki već uknjižili bodove i prije početka utakmice, ali to je trebalo dokazati i pokazati na parketu. Crnica je fenomenalno ušla u utakmicu, međutim na pogodak se čekalo sve do 10. minute kada Dragan Vuković pogađa za 1:0 i s Vukovićevim pogotkom se otišlo na odmor. Okruk je cijelu utakmicu odolijevao napadima Crnice i u takvoj igri čak je i nekoliko puta uspio i ozbiljnije zaprijetiti vratima Crnice i Rafaelu Baričiću. Međutim, pogocima Radmana i Žarkovića sve nade Okruka u drugom poluvremenu pale su u vodu, da bi na koncu pogotkom Bumbaka za 4:0 svima bilo jasno tko je pobjednik ove utakmice. Okruk se nije predavao te je smanjio na 4:1, ali Jurković za 5:1 i Čačić u posljednjim sekundama za 6:1 zapečatili su konačan rezultat. Čak šest različitih igrača bili su strijelci na ovoj utakmici što je za svaku pohvalu. Iduće kolo crničani idu u Ploče gdje u derbiju kola igraju protiv jakog Porta Tolera koji na svom parketu rijetko gubi bodove. Sa 12 bodova u četiri utakmice Crnica je optimistična i željna dokazivanja i novih pobjeda“, stoji na službenoj stranici ovog kluba.

Iz kategorije: Vijesti