Datum objave: 12. Studeni 2013

Uspješan nastup gimnastičara Dišpeta na završnici Kupa Hrvatske

Diana Ferić
Diana Ferić

Gimnastičari šibenskog klub Dišpet vratili su se sa završnice Kupa RH koja je proteklog vikenda održana u Ogulinu  s medaljama. Na tom ih je  natjecanju sudjelovalo sedmero. U B-programu u kategoriji seniora brončanu medalju u višeboju osvojio je Davorin Dobrijević, a Jakov Perica bio je odličan četvrti.

U kategoriji mlađih kadeta u B -programu odličan rezultat ostvarili su Bartol Mandić Baranović koji je osvojio 5.mjesto i Ante Domagoj Juroš koji se plasirao na 6. mjesto.
U C-programu , kategoriji seniora brončanu medalju osvojio je Krešimir Šintić. U kategoriji juniora u istom C-programu Filip Guina bio je odličan 7., a Toma Perica 15.

Bilo je to zadnje ovogodišnje natjecanje. Uspješni šibenski gimnastičari pripremaju se za sudjelovanje na svečanoj akademiji kojom, sa svojim klupskim kolegama, obilježiti 10 godina postojanja i rada svog kluba, priopćili su iz GK Dišpet.

Iz kategorije: Vijesti