Datum objave: 22. Srpanj 2013

AKK Šibenik izgubio drugo mjesto - vozaču Pavičiću u utrci ispala sajla s gasa

AKK Šibenik izgubio je nedavno osvojeno drugo mjesto u prvenstvu Hrvatske što je bio najbolji rezultat u povijesti automobilističkog sporta u Šibeniku. Ta mu je pozicija izmakla nakon na jučer održanoj brdskoj utrci u Čabru. Zbog financijskih problema u Klubu dio vozača nije mogao nastupiti. Startala su samo da vozača tog kluba i to Filip Magdić s Hondom civic R 2.0, koji je osvojio prvo mjesto u klasi N3 i grupi N i Željko Pavičić u Opel Astri OPC 2.0 . On je na treninzima imao prvo vrijeme u klasi SP 12 i drugo mjesto u grupi A, a na utrci je morao odustati jer mu je netko skinuo osigurač sa sajle od gasa i sajla mu je ispala dok se utrkivao, doznajemo u AKK Šibeniku.

Doznajemo  i kako su iz tog kluba uputili apel gradskim i županijskim čelnicima te državnim i privatnim tvrtkama  da im pomognu kako bi osvojili toliko željeni naslov prvaka, a od HAKS -a će zatražiti zaštitu svojih vozača i fukcionera koji su izloženi neugodnostima i podmetanjima  kao i zaštitu regularnosti prvenstva,

Iz kategorije: Vijesti