Datum objave: 16. Travanj 2011

Slike Gotovine i Markača i na utakmici na Šubićevcu

Nogometaši Šibenika pobjedili su ekipu Zadra na Šubićevcu rezultatom 2 : 0.Golove  za Šibenik  postigli su Alispahić u devetoj i Krišto u 80. minuti utakmice. Domaćini su zasluženo odnijeli pobjedu, a imali su i još  dosta neiskorištenih šansi. Gostujući igrači imali su  u 24. minuti priliku zatresti mrežu Šibenčana, ali  je vratar Blažević sigurno obranio udarac. U istoj minuti navijačka skupina Tornado istaknula je u gledalištu slike generala  Ante Gotovine i  Mladena Markača, prosvjedujući i na taj način protiv njihove jučerašnje osude na Haškom sudu. Inače, Zadrani su agresivnije krenuli u napad od 67. do 76. minute utakmice ,ali  sve njihove pokušaje osujetio je sigurni i uspješni vratar Šibenčana Blažević.U 26. kolu HNL Šibenčani će se sastati sa Splitom u Splitu koji je danas izgubio od Osijeka.