Vaterpolisti Šibenika trijumfirali su na bazenu u Crnici nad splitskim Jadranom. U uzvratnom susretu doigravanja za ostanak, prenosi službeni portal VK Šibenika, narančasti su premoćno svladali goste 17 : 8 i zasluženo otišli u ‘produžetak’. Treća i odlučujuća utakmica na rasporedu je u subotu u Splitu. Od početka domaćini su bili superiorniji, a zahvaljujući vrlo raspoloženim šuterima, prednost su držali od početka do samog kraja.Najbolji pojedinac bio je Andrija Vlahović s četiri gola, no tu su još i Jukić, Brkić, Kučević. Na drugoj strani, raspoložen je bio Vukić, dok Smodlake,za razliku od prije četiri dana, nije bilo za vidjeti.Kapetan narančastih Andrija Vlahović nakon susreta je kazao: ‘U Splitu smo odigrali vrlo lošu utakmicu u kojoj smo praktički sami sebe pobijedili s lošom obranon i realizacijom igrača više, tako da smo bili svjesni da je to bio samo loš dan. Po mišljenju cijele ekipe bolja smo momčad od njih šta smo večeras i pokazali u svakom segmentu igre! Bili smo prava ekipa, igrali svim srcem, dali sve od sebe i na kraju je ispalo zasluženih 9 golova razlike!’
Datum objave: 14. Travanj 2011
Vaterpolisti Šibenika pobjedili splitskog Jadrana
Iz kategorije:
Sport
Časopis - Volim Šibenik
Sponzorirani članci
Najčitanije
Kolumne
Diana Ferić
Sridom u sridu
Karmen Jelčić
Grintanja šibenske neviste
Trg Andrije Hebranga 11a, 22 000 Šibenik


- Komunikacije d.o.o.
- Redakcija
- Oglašavanje
- Pravila o privatnosti
- Kolačići
- Impressum
Copyright © Šibenik News. Sva prava pridržana.