Datum objave: 20. Ožujak 2011

VK Šibenik igrao neriješeno s Cattarom

Diana Ferić
Diana Ferić
Šibenski vaterpolisti igrali su neriješeno 8 :8 na bazenu u Crnici protiv crnogorske ekipe Cattaro iz Kotora, u prvoj utakmici za plasma na 11. mjesto u  Jadranskoj ligi. Domaći vaterpolisti su na početku utakmice poveli s 1 : 0, ali su gosti vrlo brzo izjednačili, te su do samog kraja treće četvrtine bili u stalnoj prednosti. Međutim, u zadnoj četvrtini Šibenčani su poveli rezultatom 8 : 7 da bi Kotorani, tri sekunde prije kraja izjednačili na  8 : 8 i stekli dobru poziciju za uzvratnu utakmicu koja će se igrati u Kotoru. Obje momčadi su tijekom susreta bile ravnopravne no, kako čitamo na službenom portalu VK Šibenika,  domaći su igrači imali slabu realizaciju igrača više, a nije bila bolja ni realizacija udaraca u klasičnom napadu dok se neke lopte bile "prerano potrošene". Vaterpolisti Šibenika ipak su stekli solidan rezultat pred uzvrat u Kotoru,a to će za Šibenčane biti i zadnja utakmica u Jadranskoj ligi.