Datum objave: 19. Veljača 2011

Pobjeda domaćih košarkašica na Baldekinu

Košarkašice Jolly JBS -a pobijedile su ekipu Jedinstva iz Bijelog Poljarezultatom70 : 59 u zaostaloj utakmici 13. kola IWBL regionalne lige. Susret se igrao na Baldekinu. Domaće košarkrašice nisu dopustite gošćama iznenađenje na svom terenu. Košarkašice Jedinstva povele su samo u prvoj četvrtini ali su Jolliete uspjele  do poluvremena preokrenuti rezultat u svoju korist. Početkom drugog poluvremena košarkašice Jolly JBS -a  stekle su značajnu prednost koju su zadržale do  kraja utakmice. Tom pobjedom Jollete su gotovo sigurno ostvarile plasman na završni turnir četiri najbolje ekipe IWBL lige. U sinoćnjoj utakmici najefikasnija domaća igračica bila je Luca Ivanković s 18 poena i devet skokova.