Datum objave: 30. Siječanj 2011

Vaterpolisti Šibenika izgubili na domaćem bazenu

Diana Ferić
Diana Ferić
Vaterpolisti Šibenika izgubili su protiv  Jadrana iz Herceg novog utakmicu koja se igrala sinoć na bazenu u Crnici. Rezultat je bio 6 : 13. Kuriozitet je da je trener gostujćeg Jadrana HN  Šibenčanin Ivica Tucak, bivši trener vaterpolisa ŠIbenika. Gosti su već na početku krenuli bolje , došli do značajne razlike u rezultatu tako im se domaća  ekipa ni u jednom trenutku nije uspjela približiti. Šibenčani su igrali bez dva igrača i to Brkića i Kučevića.Nakon druge  četvrtine domaći igrači  pokazali su snagu i volju. Jakov Belamarić svojim je oštrim udarcem smanjio prednost Jadrana na 3:10. No, ne zadugo jer je već u sljedećem napadu kapetan gostiju – Vladimir Gojković zabio za 3:10. Pri kraju četvrtine još jedan pogodak Belamarića koji je uistinu zablistao. Tada je iz peterca po treći put svladao golmana crnogorske reprezentacije  za 4:10 pred posljednju dionicu igre. Posljednja četvrtina protekla je u sličnom tonu jer su Šibenčani nastavili parirati gostima, te ‘zaslužili’ konačnih 6:13, čitamo na službenim stranicama VK ŠIbenika.Nakon tog poraza Šibenčani se nalaze na  pretposljednjem mjestu TRiglav JVL lige.Unatoč porazu, ekipa Šibenika pokazala je svoje pravo lice, pa je publika skupljenja na bazenu zadovoljna mogla otići kući, smatraju u šibenmskom vaterpolskom klubu.