Datum objave: 31. Listopad 2010

Veterpolisti Šibenika izgubili od Primorja

Šibenski vaterpolisti poraženi su u drugom kolu Triglav Jadranske vaterpolo lige i to na domaćem terenu od vrlo jakog Primorja rezultatom 7:15. Šibenčani  se tješe da je razlika mogla biti i nešto manja da u zadnja tri napada nisu ‘izgubili glavu’. No u svakom slučaju, ta je mlada momčad pokazala poletnost i želju za dobrim rezultatom.Šibenik je na početku poveo sa 1:0 preko Babića, ali nakon toga Primorje preuzima inicijativu i prva četvrtina je bila okončana s  4:1.  Druga četvrtina počela je loše za Šibenčane. Nakon tri pogotka Primorja, Santini je pogodio izvana za 2:7, a pri kraju i Benić za sustizanje rezultata, pa je na poluvremenu bilo 3:7. U trećoj četvrtini, igrač Primorja Damir Glavan je nakon dosuđenog peterca, zbog prigovora, dobio isključenje s pravom zamjene. Šibenski vaterpolisti su to iskoristili i drugi put preko Babića dolaze na 5:9. Do kraja je ipak Franičević pogodio i Primorju priuštio opušten ulazak u posljednju četvrtinu. U zadnjih osam minuta nije se dogodilo nikakvo čudo. Domaćini su se držali do dvije minute prije kraja kada je Primorje olako postiglo 3 pogotka, čitamo na portalu VK Šibenik.