Datum objave: 13. Studeni 2010

NK Šibenik: Pobjeda za put k sredini

Nakon jučerašnje pobjede Šibenika protiv Karlovca trener Šibenčana Vjekoslav Lokica izjavio je kako je zadovoljan igrom svoje ekipe  kao i s osvojena tri boda koja su ih pomakla prema sredini ljetvice. Trener gostujućih  Igor Pamić je ustvrdio da njegova ekipa nije bila lošija od Šibenčana unatoč tomu što su domaćini pobjedili. Šibenik  je pobjedio Karlovca rezultatom 2 : 1.Prvo poluvrijeme na je završilo je  rezultatom 1:1. Šibenčani su dali gol u 26. minuti utakmice što je goste očito pokrenulo na dinamičniju igru. U 36. minuti Primorac je zatresao mrežu domaćina. Gol za Šibenik dao je Alispahić iz jedanaesterca. U drugom poluvremenu drugi je gol u domaćoj ekipi  zabio Jelić u 65 minuti. Karlovčani su nakon toga imali nekoliko bezuspješnih pokušaja. Nakon današnje utakmice Šibenčani su dobili čvršći priključak na sredinu ljestivice.