Datum objave: 14. Studeni 2023

KARATE / Karate klub „Šibenik” na međunarodnom turniru Mostar Open osvojio 16 medalja u svim kategorijama

Stanko Ferić

Karate klub „Šibenik” imao je odličan nastup jakom međunarodnom turniru Mostar Open osvojio. U konkurenciji 855 natjecatelja iz 55 klubova i četiri zemlje, karatašice i karataši „Šibenika” osvojili su medalje u svim kategorijama.
U pojedinačnom dijelu natjecanja uspješni su bili Franko Bručić: srebro (dječaci 10god), David Zoričić: bronca (seniori), Ana Pentek: bronca (juniorke) i Tomislava Ivanda: bronca (djevojčice 8god), a ekipnom dijelu medalje su osvojili Nuša Ukić, Tea Tucak, Nika Bulat, Petra Živković, Gabrijela Ivanda i Ena Milišić bronca u kategoriji 8/9 godina, Zaurati Marinov, Lucija Jakovljević, Elena Šimić Tanfara bronca u kategoriji12/13 godina te Nika Ljubić, Mirta Lemac, Paula Knežević bronca u kategoriji kadetkinje/juniorke.