Datum objave: 21. Lipanj 2023

GIMNASTIKA / Šibenske ritmičke gimnastičarke izvrsne na Prvenstvu Hrvatske. Osvojile su dva srebra i broncu.

Šibenske ritmičke gimnastičarke članica GK „Šibenik-Dalmacija” postigle su izvrsne rezultate na Prvenstvu Hrvatske koje je održano u Puli. U konkurenciji 324 ritmičarke iz 13 hrvatskih klubova osvojile su dvije srebrne i brončanu medalju.
Roza Španja i Marta Bilić osvojile su 2. mjesto i srebrnu medalju u kategoriji parovi mini.
Dea Deranja, Saša Veligdenski i Karla Osmić osvojile su 2. mjesto i srebrnu medalju u kategoriji trojka kadetkinje, a Lana Šarić i Iris Renata Pulić osvojile su 3. mjesto i brončanu medalju u kategoriji parovi mlađe kadetkinje.

Trenerice šibenskih ritmičkih gimnastičarki Ivančica Jakoliš i Nena Kulušić zadovoljne su nastupom na Prvenstvu Hrvatske i postignutim rezultatima.