Datum objave: 24. Travanj 2023

KICKBOXING / Juniori kickboxing kluba „Petar Krešimir IV.” osvojili četiri odličja na Prvenstvu Hrvatske. Ivan Brčić srebri u kategoriji do 81 kg.

Na Prvenstvu Hrvatske u kickboxingu juniori kickboxing kluba „Petar Krešimir IV.” osvojili četiri odličja na Prvenstvu Hrvatske u lowkick za juniore i seniore i light contact za starije kadete. Ivan Brčić osvojio je srebrenu medalju u kategoriji do 81 kg, a Lukas Bačelić broncu do 63,5 kg, Nikola Vujević broncu u kategoriji do 81 kg, te Ivano Jurić broncu u superteškoj kategoriji preko 91 kg.
To su sjani rezultati budući da osvajači medalja KK „Petar Krešimir IV.” nemaju borbeno iskustvo posebno ne na tako jakim natjecanjima kao što je prvenstvo države.