Datum objave: 20. Veljača 2023

HRVANJE / Šibenski hrvači odlični na kadetskom Prvenstvu Hrvatske u hrvanju grčko-rimskim stilom. Šibenik ima i kadetskog reprezentativca Hrvatske Marka Klarića.

Šibenski hrvači, članovi HK „Šibenik” Marko Klarić, Jakov Soža, Stipe Peran i Marko Pekas nastupili su na kadetskom Prvenstvu Hrvatske u hrvanju grčko-rimskim stilom na kojem su postigli odlične rezultate. Marko Klarić je nastupao u kategoriji do 71 kg. Pobijedio je u četiri borbe i zauzeo prvo mjesto. Marko je prvu borbu pobijedio 8:0 tehničkim tušem, drugu 4:0 tušem, a treću 9:1 i finale 8:0 tehničkim tušem. Marko je ostao u Zagrebu na pripremama kadetske reprezentacije Hrvatske.
Jakov Soža je u kategoriji do 80 kg izgubio u borbi za broncu kao i Stipe Peran u kategoriji do 92 kg. Marko Pekas je nastupao u kategoriji do 92 kg,ali nije imao priliku boriti se za medalju.