Datum objave: 02. Listopad 2022

KOŠARKA / Težak poraz košarkašica „Šibenika”. U prvih 10 minuta prve četvrtine protiv Košarkaše akademije Žaner Lelas gubile su 27 : 7.

Težak poraz doživjele su košarkašice „Šibenika” u prvoj utakmici Premijer ženske lige koju su igrale protiv Košarkaške akademije Žane Lelas u Splitu. Konačni rezultat bio je 76 : 41 za KAŽL, ali moglo je biti i puno gore jer su košarkašice „Šibenika” već na početku utakmice bile doslovno pregažene, u prvih 10 minuta prve četvrtine gubile su s čak 27 : 7. Kasnije više nije bilo tako tragično. U drugoj i trećoj četvrtini Šibenčanke su imale tek koš zaostatka, ali ni KAŽL nije igrao punom snagom što je pokazao u posljednjoj četvrtini koju je uz malo pojačani tempo dobio s 20 : 7.
U indisponiranoj ekipi „Šibenika” najbolja je bila Khiana Johnson s 15 koševa, ali uz katastrofalno loš šut 4-18.