Datum objave: 28. Ožujak 2022

KOŠARKA / Šibenčanke osvojile titulu košarkaških prvakinja Hrvatske u kategoriji djevojčica do 13 godina!

Košarkašice ŽKK "Šibenika" pobjednice su Prvenstva Hrvatske za djevojčice do 13 godina koje je jučer odigrano u Rijeci. U finalnoj utakmici šibenske košarkašice pobijedile svoje vršnjakinje iz Splita. Slavile su sa 51 : 45. Treće mjesto osvojio je ŽKK "Zagreb", ačetvrti je ŽKK FSV iz Rijeke.

SPLIT – ŠIBENIK: 45:51 (5:14, 11:19, 14:4, 15:14)

Split: Pavela 4, Grubnić, Tabak 26, Negotić, Papak 9, Mrčela 2, Dunkić, Turić, Bubić, Kasalo 2, Nikolovski 2, Blagdan

Šibenik: Vlahov , Bandalović 2, Duić 4, Ivić , Piškulić, Sutlović 25, Klarić 4, Zamarin 6, Blaće 4, Rak, Vlaić 6, Berišić

U najbolju petorku turnira izabrane su čak dvije šibenske košarkašice, Lina Bandalović i Antea Sutlović