Datum objave: 23. Studeni 2021

GIMNASTIKA / Vrijedni uspjesi šibenskih gimnastičarki na Međunarodnom natjecanju ritmičke gimnastike u Budvi.

Šibenske gimnastičarke, članice Gimnastičkog kluba „Šibenik-Dalmacija” postigle su vrijedne uspjehe na Međunarodnom natjecanju ritmičke gimnastike „Dani Budve - 2021“, održanom u Budvi u Crnoj Gori. Domete i vrsnost šibenske gimnastike predstavile su Antea Mileta, Gabriela Jakovljević i Tonka Sladoljev.
Antea Mileta osvojila je u kategoriji kadetkinja 1. mjesto i zlatnu medalju u vježbi s obručem dok je Gabriela Jakovljević osvojila1. mjesto i zlatnu medalju za vježbu s obručem i 2. mjesto i srebrnu medalju u kategoriji juniorki za vježbu s loptom. Uspješna je bila i Tonka Sladoljev koja je bila najbolja u vježbi s obručem. Osvojila je 1. mjesto i zlatnu medalju te k tomu za vježbi s loptom 2. mjesto i srebrnu medalju.
Trenerice Ivančica Jakoliš i Nena Kulušić iznimno su zadovoljne nastupom svojih gimnastičarki i njihovim plasmanima.