Datum objave: 14. Listopad 2021

KOŠARKA / „Šibenka” je dobro počela protiv „Cedevite Junior”, ali je brzo pokleknula i izgubila sa 61 : 80.

„Šibenka” nije uspjela na svom terenu pobijediti „Cedevitu Junior” iako je dobro ušla u utakmicu i bia bolja cijelu prvu četvrtinu. Štoviše napravila je i siolidnu razliku +9, ali je već sredinom druge četvrtine pokleknula. Šibenske košarkaše doslovno je serijom trica torpedirao Ivan Miličević za kojeg „Šibenkina” obrana nije ima rješenje. Iako je do poluvremena „Šibenka” uspjela smanjiti zaostatak na 33 : 37, u drugom poluvremenu „Cedevita” je bila bolja u svim elementima igre pa je konačni rezultat mogao biti za „Šibenku” još nepovoljniji od slabih 61 : 80.
Šibenka je nakon pet odigranih utakmica na 10. mjestu ispred tek „Alkara” i „Dubrave”.