Datum objave: 10. Svibanj 2021

KICKBOXING K-1 PRVENSTVO HRVATSKE / Šibenčanka Karmela Makelja prvakinja Hrvatske. "Dalmatino" osvojio dvije zlatne i srebrnu medalju.

Šibenčanka Karmela Makelja članica kickboxing kluba "Dalmatino", na kickboxing prvenstvu Hrvatske po K-1 pravilima koje je održano u Osijeku, premoćno je osvojila titulu prvakinje Hrvatske u konkurenciji seniorki do 60 kilograma. U finalu je pobijedila vrsnu borkinju Nikolinu Vidačković iz splitskog "Pitbulla". Šibenik sada ima dvije hrvatske prvakinje. Naime titulu najbolje zadržala je Snježana Prgomet s kojom se u Osijeku nije željela boriti ni jedna suparnica. Na prvenstvu Hrvatske u Osijeku nastupila je i Nives Radić, koja je u konkurenciji seniorki preko 70 kilograma osvojila srebrnu medalje. Ona je u finalu sudačkim preglasavanjem za samo jedan bod izgubila meč od aktualne europske prvakinje Lucije Bilobrk. Sve tri šibenske borkinje potvrdile su status reprezentativki Hrvatske, a za tridesetak dana nastupit će na prvenstvu Hrvatske u low kicku.