Sidebar Menu

Datum objave: 30. Siječanj 2020

SPORT / Najbolji šibenski sportaši su Nives Radić i Robert Vukičević, klubovi HNK "Šibenik" i ŽKK "Šibenik", a trener Damir Lambaša

Stanko Ferić
Stanko Ferić

Najbolji šibenski sportaši, sportašice, klubovi i treneri te perspektivni sportaši i sportašice u 2019. godini dobili su zaslužene nagrade i priznanja na tradicionalnoj svečanosti u Hrvatskom narodnom kazalištu u Šibeniku. Manifestaciju proglašenja najboljih organizirala je Zajednica sportova Grada Šibenika, a svečanost su uveličali gradonačelnik Šibenika Željko Burić, šibensko - kninski župan Goran Pauk, i pomoćnik glavnog tajnika Hrvatskog olimpijskog odbora Siniša Krajač.

Najbolja muška ekipa: Hrvatski nogometni klub "Šibenik"

Najbolji ženski sastav: Ženski košarkaški klub "Šibenik".

Najbolji trener: Damir Lambaša iz Kickboxing kluba "Dalmatino".

Najbolji sportaš: Robert Vukičević, Plivački klub "Šibenik"

Najbolja sportašica: Nives Radić, Kickboxing kluba "Dalmatino"

Posthumna nagrada za rad u sportu: Milivoj Mita Boranić i Neven Guberina

Nagrada dugogodišnjem zaslužnom sportskom djelatniku: Nikica Cukrov

Nagrada za izniman rezultat u amaterskom sportu: Goran Šimić

Nagrada za izniman rezultat u veteranskom sportu: Zvonko Erak

Nagrada za iznimna sportska dostignuća osoba s invaliditetom: Milan Maretić, Mateo Denc i Niko Rajić, Udruga „Aurora“.

Priznanje za dugogodišnje sportsko djelovanje: Biciklističkom klubu "Fortica" i Kickboxing klubu "Dalmatino"

Priznanje za dugogodišnji rad u sportu i promociju šibenskog sporta: Ivo Mikuličin

Priznanje za suradnju i pokroviteljstvo sportskih programa: Hrvatski olimpijski odbor

Zahvalnica za podršku u djelovanju Zajednice sportova grada Šibenika: Siniša Krajač, HOO

Nagrade perspektivnim sportašima:  Tin Jurić, OKK "Dražen Petrović", Mare Mileta, Karate kluba "Šibenik" i Luka Popović, Plivački klub "Šibenik"

Popis svih nagrađenih:

Nagrada za najbolju mušku ekipu u 2019. godini:

1.Hrvatski nogometni klub „Šibenik“

2.Malonogometni klub „Crnica“

3.Vaterpolski klub „Solaris“

Nagrada za najbolji ženski sastav u 2019. godini:

1.Ženski košarkaški klub „Šibenik“

2.Veslački klub „Krka“

3.Plivački klub „Šibenik“

Nagrada za najbolje trenere u 2019. godini:

1.Damir Lambaša, Kickboxing klub „Dalmatino“

2.Stipe Bralić, Ženski košarkaški klub „Šibenik“

3.Teo Piasevoli, Jedriličarski klub „Val“

Nagrada za najboljeg sportaša u 2019. godini:

1.Robert Vukičević, Plivački klub „Šibenik“

2.Marko Smolić, Jedriličarski klub „Val“

3.Filip Radaj, Malonogometni klub „Crnica“

Nagrada za najbolju sportašicu u 2019. godini:

1.Nives Radić, Kickboxing klub „Dalmatino“

2.Karmela Makelja i Snježana Prgomet, Kickboxing klub „Dalmatino“

3.Marija Kardum , Plivački klub „Šibenik“

Posthumna nagrada za rad u sportu:

Milivoj Boranić

Neven Guberina

Nagrada za dugogodišnjeg zaslužnog sportskog djelatnika:

Nikica Cukrov

Nagrada za izniman rezultat u amaterskom sportu u 2019. godini:

Goran Šimić

Nagrada za izniman rezultat u veteranskom sportu u 2019. godini:

Zvonko Erak

Nagrada za iznimna sportska dostignuća osoba s invaliditetom:

Milan Maretić, Mateo Denac i Nika Rajić

Priznanje za dugogodišnje djelovanje:

Biciklistički klub „Fortica“

Kickboxing klub „Dalmatino“

Priznanje za promociju šibenskog sporta:

Ivo Mikuličin

Priznanje za suradnju i pokroviteljstvo sportskih programa u 2019. godini:

Hrvatski olimpijski odbor

Zahvalnica za podršku u djelovanju Zajednice sportova grada Šibenika:

Siniša Krajač

Perspektivni sportaši sa značajnim uspjesima u 2019. godini:

Tin Jurić, OKK Dražen Petrović

Mare Mileta, Karate klub Šibenik

Luka Popović, Plivački klub Šibenik

PERSPEKTIVNI SPORTAŠI:

OKK DRAŽEN PETROVIĆ:

VITO SUTLOVIĆ

VITO GRGURIN

JAKOV RAMADŽA

ŽENSKI KOŠARKAŠKI KLUB ŠIBENIK:

TONINA ILIĆ

JOSIPA MILKOVIĆ

PETRA DRAGOVIĆ

KK AKADEMIJA ANĐA JELAVIĆ:

LUIĐA PRAŽEN

GABRIJELA MAMUŽIČ

ANA-MARIJA SAMOHOD

RUKOMETNI KLUB ADRIATIC:

VICE ŠUPE

ROKO KLISOVIĆ

ŠIMUN CUKROV

RUKOMETNI KLUB ŠIBENIK 2015:

LOVRE VUKELJA

MARIN BARANOVIĆ

KARLO NIKOLIĆ-KOVAČIĆ

MALONOGOMETNI KLUB CRNICA:

ŠIMUN BAŠELOVIĆ

DUJE BRAICA

PETAR VARNICA

HNK ŠIBENIK s.d.d.:

KRISTIJAN ILIĆ

BRUNO PAJIĆ

IVANO MATAS

NK ŠKOLA NOGOMETA JOSO BEGO:

ROKO DŽEPINA

ANTON SLAVICA

BEPO BARBAČA

NOGOMETNI KLUB MIHOVIL:

PETAR GOVIĆ

TONI GERBEC

NINO MRDEŽA

VATERPOLSKI KLUB SOLARIS:

IVANO BELAMARIĆ

TONI MARINČIĆ

DUNKO BRANISAVLJEVIĆ

ŽVK VIKTORIA:

HANA MIJAT

MARCELA LOVRIĆ-CAPARIN

TONINA VLAHOV

ŽENSKI ODBOJKAŠKI KLUB ŠIBENIK:

LUCIJA MILETA

BARBARA FLOIGL

LARA ERCEG

STOLNOTENISKI KLUB ŠIBENIK:

FRANKA MIŠKIĆ

VITO ŽMARA

LORETA MANDIĆ

STOLNOSTENISKI KLUB ZATON:

ANĐELA ŽIVKOVIĆ

GIMNASTIČKI KLUB ŠIBENIK-DALMACIJA:

ANDREA MAČUHAT

MIHAELA GLASNOVIĆ

MARIJA GLASNOVIĆ

GIMNASTIČKI KLUB DIŠPET:

FRANE AUŽINA

ŠIME JADREŠKO

LUCIJA SUNARA

TAEKWONDO KLUB JURAJ DALMATINAC:

AUGUST LAMBAŠA

LAURA LOKAS

TONKA DESANIĆ

KARATE KLUB ŠIBENIK:

DALILA MEHULIĆ

JURAJ ŠKENBER

KARATE KLUB ŠIBENIK 1066:

ROKO ŽUPANOVIĆ

LANA ŠUŠA

GABRIJELA BURIĆ

HRVAČKI KLUB ŠIBENIK:

NIKO ŽIVKOVIĆ

TONI MIJIĆ

IVANO ILIĆ

JUDO KLUB ŠIBENIK:

MARKO GULIN

LUCA LOKAS

DINO ARAMBAŠIĆ

ATLETSKI KLUB ŠIBENIK:

EMIL JONES

IVE CUKROV

ELENA ILEKOVIĆ

KARTING KLUB CINA RACING KART:

NINO ŠKUGOR

PLIVAČKI KLUB ŠIBENIK:

MATEJ VUKIČEVIĆ

MAURO GALIĆ

JAKOV MIKULANDRA

PLIVAČKI KLUB MORE:

IVA HALUŽAN

NIKO ŽURIĆ

NOA ŽUPANAC

VESLAČKI KLUB KRKA:

FRANKA ZORČIĆ

FRANKO DOBRA

ŠIME SLAVICA

JEDRILIČARSKI KLUB VAL:

KIARA RADNIĆ

MARIJA KOVAČ

MARUL VLAHOV

Iz kategorije: Sport

logo footer 1
Trg Andrije Hebranga 11a, 22 000 Šibenik

logo footer 2
logo footer 3

Koristimo kolačiće kako bi Vam pružili bolje korisničko iskustvo. U skladu s novim smjernicama privatnosti, moramo Vas upitati za pristanak prilikom korištenja kolačića.
Saznaj više Prihvaćam