Datum objave: 28. Rujan 2014

Nogometaši Šibenika zabilježili treću uzastopnu pobjedu i zadržali vodstvo na ljestvici

Nogometaši Šibenika pobijedili su na Šubićevcu Val iz Kaštel Starog s 3 : 1, u sedmom kolu 3. HNL – jug. Tako su upisali treću uzastopnu pobjedu. Strijelci su bili Ivica Zelić, Marko Kartelo i Luka Fuštin. Šibenčani su zadržali prvo mjestona tablici.

Već u drugoj minuti zatresla se mreža gostiju: Maretić je ubacio s desne strane, a na pravom se mjestu našao Ivica Zelić koji loptu šalje u nebranjenu mrežu. Prednost je udvostručena u 52. minuti: Perica je izborio kazneni udarac kojeg je u siguran pogodak pretvorio kapetan Kartelo.

Čubrilo je u 90. minuti postigao zaista lijep gol za smanjenje na 2:1, da bi konačan rezultat u drugoj minuti sudačke nadoknade postavio Luka Fuštin., preosimo sa službene ssgtranice HNK Šibenik.