Datum objave: 17. Ožujak 2013

Poraz šibenskih nogometaša protiv Imotskog i vaterpolista protiv Mornara

Diana Ferić
Diana Ferić

Nogometaše Šibenika  porazio je jučer na Šubićevcu Imotski iz Imotskog rezultatom 1 : 2. Riječ je, inače, o momčadi koja  je do  sada bila zadnja na ljestvici 2. Hrvatske nogometne lige. Šibenčani su postigli dva gola, ali je zadnji,  u 79. minuti sudac poništio zbog navodnog faula u napadu.
Domaći igraći poveli su u 25 minuti golom Tepurića s 1: 0 i tako je i završilo drugo poluvrijeme. Međutim u drugom poluvremenu, u 58. minuti Krištić je  zatresao mrežu Šibenčana i izjednačio rezultat. Momčad Šibenika krenula je u akciju i u 79. minuti  Gović je pucao slobodan udarac i postigao gol koji je sudac  Florijančić poništio.   Odlučujući udarac  na utakmici zadao je  Brnadić  i Imotski doveo u vodstvo i do sebi važnih bodova u prvenstvu.
NK Šibenik u sljedećem kolu igra u Kosterni protiv Pomorca.

Sreće ni jučer nisu imali šibenski vaterpolisti. Na svom bazenu u Crnici izgubilis u od splitskom Mornara BS rezultatom 8 : 16 tako da su i dalje posljendji na ljestvici sa samo 4 boda.