Datum objave: 17. Ožujak 2013

Novi Zagreb svladao košarkašice Jollija i osvojio Kup

Diana Ferić
Diana Ferić

Košarkašice Novog Zagreba svladale su sinoć na Baldekinu ekipu Jolly JBS -a rezultatom 76 : 87 i tako su osvojile  Kup "Ružice Megla Rimac".

Ekipa iz Novog Zagreba izvrsno je otvorila susret te je već u prvpj četvrtini pobjegla na dvoznamenkastu prednost. U nastavku susreta povećavale su prednost, koja je sredinom treće četvrtine iznosila čak 26 koševa razlike, javlja HTV:

Šibenčanke se ipak nisu predavale te su četiri minute prije kraja stigle na samo devet koševa zaostatka. Ipak, Novi Zagreb nije dopustio potpuni preokret te je na kraju slavio s 87:76.

U redovima  Jolly-a najefikasnija je i na toj utakmici bila je Antonija Mišura s 22 koša, druga je Kristina Benić s 20 koševa dok je  Luca Ivanković, inače u prosjeku naefikasnija igračica, postigla  19 koševa. Najviše koševa u susretu, a i u pobjedničkoj  ekipi  dala je Leilani Mitshell 34, a druga  je Amerikanka Latoya Wiliams s 18 pogodaka.