Datum objave: 19. Veljača 2012

Mlađi kadeti VK Šibenik porazili Mladost

Mlađi kadeti VK Šibenik  su upisali jutros i drugu pobjedu na finalnom turniru Prvenstva Hrvatske  za mlađe kadete što se još danas igra u Crnici. U borbi za peto  mjesto poražena je zagrebačka Mladost – ista ona koja nam je u prvom kolu nanijela nesretan poraz od minimalnih 11:10 i uvelika zatvorila vrata za polufinale. Ipak, danas smo im vratili za to što pobjedu čini još slađom i osvojili konačno 5. mjesto kojim nitko nemože ostati nezadovoljan.
Igralo se u gusto tek prvu četvrtinu, budući da u nastavku zahavljujući Rajčiću i Bajiću sa 3 gola odlazimo sa 4:4 na 7:4 i zadržavamo tu prednost do samog kraja. Mladost se uspijela približiti nekoliko puta rezultatskom izjednačenju, ali su baš onda naši mlađi kadeti bili najjači i obranili se. Čestitke na borbenosti igračima i nadamo se kako će na ljeto uspjeti ostvariti još bolji rezultat!

Iz kategorije: Vijesti