Datum objave: 10. Veljača 2011

Vaterpolisti Primorca jedva pobijedili Šibenčane u Crnici

Daleko teže od očekivanog, vaterpolisti euroligaša Primorca iz Kotora došli su do bodova protiv Šibenika na bazenu u Crnici, u okviru 11. kola Triglav jadranske vaterpolo lige, čitamo na portalu šibenski sport. Domaći vaterpolisti su pokazali sjajan otpor euroligašu iz Kotora i do posljednje četvrtine bili u najmanju ruku ravnopravan rival.Šibenik je prvu četvrtinu riješio u svoju korist, ali su do poluvremena gosti preokrenuli igru u svoju korist. U nastavku gosti su povećali prednost na 5:2, ali borbena Šibenska momčad uspjela je smoći snage i vratiti se na 5:4 na kraju 3. četvrtine i pružiti nadu domaćoj publici da bi se moglo dogoditi  iznenađenje.Ipak, u zadnjoj četvrtini,  iskusnija i  bolja momčad Primorca je  s četiri vezana pogotka riješila pitanje pobjednika.Strijelci za momčad Šibenika bili su Vlahović 2, Babić 1, J. Belamarić 1 i Goreta 1.