Datum objave: 29. Listopad 2011

Nogomet:Prosvjed i pobjeda na Šubićevcu

Diana Ferić
Diana Ferić

Sreća se u drugom poluvremenu ipak  osmijehnula Šibeniku. Pregazili su Karlovac i pobijedili ga s 4 : 0, Tako su osvojili dragocjene bodove za opstanak u ligi. Odmah na početku  probili su bedem gostiju! Na ubacivanje se odlično snašao Bačelić-Grgić te je glavom pospremio loptu u mrežu. Jakoliš je srušen u kaznenom prostoru, a sudac Strahonja je bez puno razmišljanja pokazao kako se radi o kaznenom udarcu., javlja Sportnet. U 51' Bačelić-Grgić sigurno je realizirao penal, a svojim drugim pogotkom na ovoj utakmici postao je pravi junak današnjeg dvoboja., prenisimo sa Sportneta. Bačelić-Grgić potvrdio je kako je ovo njegovo popodne. Odlično je u 63. minuti  ubacio loptu u kazneni prostor, a Fuštar je ovaj put bio strijelac.No, minimalna nada u neki povratak u utakmicu Karlovčanima je tinjala samo pet minuta. Vuk je postigao  u 71. minuti i četvrti gol za Šibenik te tako  riješio sve dvojbe oko konačnog rezultata ovog dvoboja.Utakmica 13. kola Prve HNL između NK Šibenik i NK Karlovac na Šubićevcu počela je - prosvjedom obiju momčadi.DalmacijaNews javlja. a o tomu svjedoči i slika, da su na  na početku utakmice igrači obje momčadi sjeli su na terene zbog protesta prema upravama svojih klubova. Naime, plaće i igračima Šibenika i igračima Karlovca kasne mjesecima.Sve je s tribina na Šubićevcu gledao i Davor Šuker, koji se sve češće spominje kao kandidat za nasljednika Vlatka Markovića na čelu Hrvatskog nogometnog saveza, piše DalmacijaNews.

objavljeno u 17.00 sati

Nogometaši Šibenika bili su uvjerljivo bolji u prvom poluvremenu utakmice s Karlovcem koja se igra na Šubićevcu, ali nisu uspjeli dati gol. Imali su petnaestak šansi, za razliku od gostiju koji su imali jedna nekoliko. Šibenčane očito za sada ne služi sreća, a riječ je o utakmici koja im je iznimno važna  kako ne bi ispali iz Prve lige. Utakmicu prati oko 800 gledatelja.

Iz kategorije: Vijesti